Didžiausias statybos forumas Lietuvoje - Registration Agreement

Nors ir administracija stengiasi redaguoti ar pašalinti narių žinutes, kurios yra netinkamos, vulgarios, seksualiai orientuotos, kurstančios neapykantą, agresyvumą, grasinančios ar pan., ar žinutėse gali atsirasti tekstai, kurie gali būti laikomi pažeidžiančiais žmogaus privatumą ar kitaip pažeidžiantys žmogaus teises, administracija nepriisima jokios atsakomybės dėl tokių žinučių pašalinimo dėl jų kiekio forume. Dėl šios priežasties jūs registruodamiesi, kaip šio forumo nariai, sutinkate ir pripažįstate, kad visos žinutės, rašytos jūsų vardu, bus pripažintos tik jūsų, kaip autentiško autoriaus nuomone ar tekstu, išreiškiančiu būtent savo nuomone, kuri gali būti visiškai prieštaringa ar neišreiškianti mūsų forumo nuomonės. Remiantis pateikta faktine situacija, administracija neprisiima jokios atsakomybės už žinutes, rašomas šiame forume.

Registruodamiesi į šį diskusijų forumą jūs sutinkate, kad jūs nepublikuosite forume tekstų ar medžiagos, kuri sąmoningai ar nesąmoningai gali būti suprasta kaip nekorektiška, netikra, neteisinga, įžeidžianti kitus narius, grasinanti, užgauliojanti ar kitaip pažeidžianti kito žmogaus teises, ar pažeidžianti LR įstatymus.

Nevykdant numatytų registracijos įsipareigojimų, administracija pasilieka pilną teisę pašalinti jūsų narystę, ją užblokuoti ir pašalinti priėjimą prie forumo. Kiekvieną kartą jums publikuojant tekstą forume, jūsų IP adresas yra užfiksuojamas ir jį galima atsekti, administracijai prireikus. Šia registracija sutinkate, jog administracija turi pilną teisę redaguoti, trintį jūsų profilį ar narystę, pašalinti bet kurią žinutę, kuri neatitinka forumo politikos ir registracijos bei forumo tvarkos. Šia registracija taip pat pripažįstate, jog prisijungimo duomenys bus saugomi duomenų bazėje vadovaujantis duomenų apsaugos įstatymo nuostatomis.

Bet kokia informacija, kurią jūs pateiksite šiame forume, negali ir nebus perduota jokiai trečiai šaliai be pilno nario sutikimo, tačiau administracija negali būti laikoma atsakinga už informacijos nutekėjimą jei įvyko neteisėtas įsilaužimas į forumą.

Toliau tęsiant registracijos procesą, jūs sutinkate su aukščiau paminėtomis taisyklėmis ir kitomis taisyklėmis, kurias paskelbs administracija.